Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

MarketNews

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, ειδήσεις από την ελλάδα, ειδησεις τωρα ελλαδα, τα τελευταια νεα τωρα, τηλεοραση, live tv, live streaming, web tv

Αγώνες μηχανοκίνητων και Κόπα Αμέρικα ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:15 COSMOTE SPORT 8 HD SS16 Cala Flumini 1 WRC Ιταλίας

10:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS17 Sassari Argentirera 1 WRC Ιταλίας

10:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

11:05 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

11:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

12:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS18 Cala Flumini2 WRC Ιταλίας

12:20 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

13:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS19 Sassari Argentiera 2 Power Stage WRC Ιταλίας

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

13:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

15:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 250 Libema Open τένις

16:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

16:00 ΕΡΤ Sports HD Ίος Παγκόσμιο Πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας, Δεύτερο Μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν

16:30 Eurosport 2 Criterium du Dauphine Ποδηλασία

16:35 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

17:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

19:13 ΕΡΤ Sports HD Πολωνία U21 - Βέλγιο U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλμπαθέτε – Μαγιόρκα Μπαράζ ανόδου Primera Division

21:00 ΕΡΤ2 Ράμπατ Diamond League

21:30 Novasports 1HD Τέταρτη μέρα US Open

22:00 ΕΡΤ Sports HD Παραγουάη – Κατάρ Copa America