Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

MarketNews

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, ειδήσεις από την ελλάδα, ειδησεις τωρα ελλαδα, τα τελευταια νεα τωρα, τηλεοραση, live tv, live streaming, web tv

Πλήρη αγωνιστική δράση σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου.


Αναλυτικά οι επιλογές:

11:00 COSMOTE SPORT 7 HD WRC Μόντσα

13:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λοκομοτίβ Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Ανόβερο Bundesliga 2

14:05 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Σακίρ, Μπαχρέιν - 1ος αγώνας

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Μπεσίκτας - Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:20 COSMOTE SPORT 7 HD WRC Μόντσα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Ρέντινγκ - Νότιγχαμ Φόρεστ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD WRC Μόντσα

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 Grand Prix Σακίρ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

16:00 Novasports 2HD Σπέτσια – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μάιντς Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολωνία – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD WRC Μόντσα

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φράιμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μάντσεστερ Σίτι – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Basket League

17:00 Novasports 5HD Κόβεντρι – Ρόδεραμ EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 1HD Ατρόμητος – Άρης Super League

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Zenit St Petersburg – Ουράλ Ρωσικό Πρωτάθλημα

18:00 Novasports 4HD Ρεν – Λανς Ligue 1

18:35 COSMOTE SPORT 7 HD WRC Monza

18:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Grand Prix Σακίρ Κατατακτήριες Δοκιμές

18:55 ΕΡΤ1 Formula 1 2020 - Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Τορίνο Serie A

19:30 ΕΡΤ3 Περιστέρι - Λαύριο Megabolt Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Λειψία Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Βόλος Super League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

21:00 Novasports 4HD Άγιαξ – Τβέντε Eredivisie

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μπανταλόνα – Σαραγόσα ACB Liga Endesa

21:45 Novasports 5HD Κλαμπ Μπριζ - Σεντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα

21:45 Novasports 1HD Ίντερ – Μπολόνια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Μονπελιέ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Τοντέλα Liga NOS