Euroleague: Η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Μπασκόνια ξεχωρίζει στις μεταδόσεις

MarketNews

Euroleague: Η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Μπασκόνια ξεχωρίζει στις μεταδόσεις, ειδήσεις από την ελλάδα, ειδησεις τωρα ελλαδα, τα τελευταια νεα τωρα, τηλεοραση, live tv, live streaming, web tv

Πλούσιο το μενού των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας όπου ξεχωρίζουν οι αγώνες ρεβάνς του Κυπέλλου Ελλάδας στο ποδόσφαιρο (ΠΑΟ-ΠΑΣ Γιάννινα, Λαμία-ΠΑΟΚ), η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Μπασκόνια για την Euroleague, το ματς της Εθνικής ανδρών με τη Λετονία, για τα προκριματικά του Ευρωμπάσκετ και η αναμέτρηση της Μαρίας Σάκκαρη με την Μάντισον Κιζ, για το Κατάρ Όπεν.

Αναλυτικά οι επιλογές:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

13:30 ΕΡΤ Sports 4 Δόξα Δράμας - Χανιά Super League 2

14:00 ΕΡΤ Sports 5 Διαγόρας Ρόδου – Ιεράπετρα Super League 2

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις


15:00 ΕΡΤ Sports 3 Λεβαδειακός - ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 2 Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – Εργοτέλης Super League 2

15:30 ΕΡΤ3 AO Τρίκαλα – Παναχαϊκή Super League 2

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου Pregame ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μαρία Σάκκαρη - Μάντισον Κιζ WTA 500 2021 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Ούνικς Καζάν - Ανδόρρα Eurocup Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλατάσαραϊ – Μπεζιέ CEV Cup Γυναικών 2021 Βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ώρα Κυπέλλου Pregame Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Έσσεν - Χόλσταϊν Κίελ Κύπελλο Γερμανίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Σασσουόλο – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ3 Λετονία – Ελλάδα Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2022 Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπέρνλι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου Postgame ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports Extra 1 Λιόν – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

21:15 ΕΡΤ Sports 1 Ορτίτζια – Ολυμπιακός LEN Champions League Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μαασέικ - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης CEV Cup Ανδρών Βόλεϊ

21:45 Novasports 24 HD Φιορεντίνα – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Λεπτό προς λεπτό Serie A Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Λειψία – Βόλφσμπουργκ Κύπελλο Γερμανίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Μίλαν – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε EuroLeague Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ώρα Κυπέλλου Postgame Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 24 HD Χέρενφεν - Άγιαξ Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Extra 1 Λιλ – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:15 SPORT 3 HD Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις