Ο τελικός του Ostrava Open ξεχωρίζει στις μεταδόσεις της ημέρας

MarketNews

Ο τελικός του Ostrava Open ξεχωρίζει στις μεταδόσεις της ημέρας, ειδήσεις από την ελλάδα, ειδησεις τωρα ελλαδα, τα τελευταια νεα τωρα, τηλεοραση, live tv, live streaming, web tv

Εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και μπάσκετ, η δική μας Super League, ο Μικρός τελικός Super Cup Μπάσκετ και ο τελικός στο Ostrava Open Τένις μεταξύ της Μαρίας Σάκκαρη και της Ανέτ Κονταβάιτ ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

09:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 2021 Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας

11:15 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας

11:20 Eurosport 1 Γύρος της Φλάνδρας Ποδηλασία

11:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Astana Open Τένις

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μπέτις – Μανρέσα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντιναμό Μόσχας – Ρουμπίν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σεντ Μίρεν – Αμπερντίν Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 5HD Μπορντό – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:00 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα

14:30 Novasports 4HD Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Ντιναμό Δρέσδης – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας Αγώνας

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μαρία Σάκκαρη-Ανέτ Κονταβάιτ Τελικός Ostrava Open Τένις

15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σασουόλο – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαουθάμπτον – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναθηναϊκός – Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

16:30 ΕΡΤ3 Λαύριο-ΑΕΚ Μικρός τελικός Super Cup Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Moselle Open Τένις

16:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα

17:15 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Λεβάντε La Liga Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD Κλερμόν – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:15 COSMOTE SPORT 1 HD Λαμία – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2 Superbike Ισπανία Μηχανοκίνητα

18:30 Novasports 3HD Φράιμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κρασνοντάρ – Σότσι Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

19:30 Novasports Start Ράγιο Βαγιεκάνο – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Μπράγκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ομπραντόιρο ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Τελικός Super Cup Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

21:30 Novasports Start Τερνάνα – ΣΠΑΛ Serie B Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Τρέντο – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:45 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σιάτλ Στορμ – Φοίνιξ Μέρκιουρι WNBA 2021 Playoffs Μπάσκετ

22:00 Eurosport 2 Ολυμπιακό Τόξο Τοξοβολία

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις