Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

MarketNews

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, ειδήσεις από την ελλάδα, ειδησεις τωρα ελλαδα, τα τελευταια νεα τωρα, τηλεοραση, live tv, live streaming, web tv

Εθνικά πρωταθλήματα μπάσκετ και ποδοσφαίρου, ημιτελικοί Μεντβέντεφ - Ρούουντ και Τζόκοβιτς - Ζβέρεφ Nitto ATP Finals Τορίνο, WRC Μόντσα και Formula 1 Γκραν Πρι Κατάρ ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

08:20 Eurosport 2 Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα

08:30 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS8 San Fermo 1, Μόντσα

09:35 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS9 Selvino 1, Μόντσα

09:50 Eurosport 2 Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα

11:20 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS10 San Fermo 2, Μόντσα

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκαζιαντέπ – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:30 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Χάντμπολ

12:30 Eurosport 1 Ελεύθερο σκι Στουμπάι | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, Γκραν Πρι Κατάρ, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

13:05 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS11 Selvino 2, Μόντσα

14:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:15 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κόβεντρι EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μεντβέντεφ-Ρούουντ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 1ος ημιτελικός Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:00 ONE Channel Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Θέλτα – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:10 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD Γκλάντμπαχ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Χόφενχαϊμ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Λεβερκούζεν – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:50 Eurosport 1 Άλμα με σκι Νίζνι Ταγκίλ | Άνδρες Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουλβς – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νόριτς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νιούκαστλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Προμηθέας – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Σεβίλλη – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports News Αϊντχόφεν – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας – ΠΑΟΚ Βόλεϊ

18:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

18:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:45 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σέλτικ – Σεντ Τζόνστον Premier Sports Cup

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1 Global Champions Tour Ιππασία

21:30 Novasports 5HD Φιλαδέλφεια – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ατλέτικο Παραναένσε – Μπραγκαντίνο Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Ζβέρεφ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 2ος ημιτελικός  Τένις

22:00 Novasports 2HD Ρεν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

23:30 Eurosport 1 Global Champions Tour Ιππασία